Jak se připravit na kojení ještě před příchodem miminka?

Těhotenství je období devíti měsíců, během kterých pod naším srdcem vzniká a vyvíjí se nový život. Je to obdobích mnohých změn, ať už fyzických, psychický či jiných, což by mohlo být obsahem samostatného článku. V našem dnešním světě jsme zahlceni spoustou informací, jak by těhotenství mělo probíhat, jak se miminko vyvíjí, jestli je všechno tak jak má a také máme poměrně dlouhou dobu připravit se na samotný příchod miminka na svět, tedy porod.

To je okamžik, který nastávající maminky řeší nejvíce. Vybrat správné místo k porodu, které mi bude vyhovovat a kde se budu cítit bezpečně. Zjistit informace, co vlastně k porodu potřebuji a jak se na něj mohu připravit, aby proběhl co nejlépe, což v mých očích znamená co nejpřirozeněji a tím pádem nejbezpečněji (ano, tyto dva přívlastky řadím na jednu úroveň za předpokladu, že je miminko i žena zdravá a nejsou dopředu známky žádných komplikací). Na následné kojení mnohé z žen už tolik nemyslí.

Přitom kojení je nádherným pokračováním toho intimního spojení mezi maminkou a jejím děťátkem, které se vytvořilo během těhotenství.

Přejete si vědět, jak se můžete na kojení připravit ještě před porodem?

Jaké kroky udělat? Kam se obrátit o pomoc? A jak zajistit, aby kojení hned po porodu proběhlo hladce a miminko se správně přisálo? Nebo už miminko máte, ale stejně si přejete načerpat další inspiraci?

Právě pro Vás jsem připravila e-book

UŽITEČNÉ TIPY JAK SE PŘIPRAVIT NA KOJENÍ JEŠTĚ PŘED PŘÍCHODEM MIMINKA

V tomto e-booku jsem pro Vás připravila soubor tipů jak se připravit na kojení ještě před příchodem miminka, tak abyste mohla začít úspěšně kojit hned po porodu. Jako bonus najdete jednu zázračnou techniku včetně videa, která Vám zaručí úspěšné přisátí miminka po narození.

Na co se v e-booku zaměříme?

  • kojení jako pokračování intimního spojení s miminkem
  • průběh porodu je zásadní pro následné kojení
  • seznam Baby friendly nemocnic a kroků, kterými se řídí
  • zda a jak připravovat prsa na kojení
  • jako si zajistit podporu profesionální i z nejbližšího okolí
  • BONUS v podobě videoukázky jedné metody, která Vám zajistí úspěšné přisátí miminka hned po porodu

Víte informací najdete zde

A pokud už miminko máte, v e-booku stejně můžete najít užitečné informace, například v ukázce správného přisátí.

 

Již několik let se intenzívně věnuji kojení a laktačnímu poradenství, mou velkou vášní je poznávat zákonitosti, propojovat odborné znalosti a mateřskou intuici a díky tomu úspěšně pomáhám maminkám, aby mohly kojit své děti a cítily se přitom šťastně, spokojeně a vyrovnaně. Co Vám mohu nabídnout se podívejte zde . Jak jsem se k tomuto nádhernému poslání dostala, si přečtěte zde >> Kromě toho jsem také nadšená cestovatelka a profesí zooložka která vede Projekt Tarsius.

Získejte pravidelný přísun tipů a podpory ke kojení a péči o miminko

Zaregistrujte se a obdržíte je pravidelně přímo na Váš e-mail