Dokážu rozkojit každou ženu, která…

Dokážu rozkojit každou ženu?

I takovou otázku občas dostanu.

Moje odpověď je: Ne, nedokážu.

Nedokážu rozkojit ženu, která

o to nestojí – ne, opravdu nenutím kojit někoho, kdo nechce, fyzicky to není možné

nejde do toho naplno – psala mi žena, která vstoupila do mého online programu 20+1 kroků jak podpořit laktaci, že chce vrátit peníze, že to nepomáhá, pár hodin po vstupu. Program má více než 6 hodin videí, videa ani nestihla shlédnout. Taková žena chce jen potvrzení, že takzvaně zkusila vše a může to vzdát.

která není ochotná následovat doporučení – psala mi žena, že se jí stále nedaří, z diskuze vyplynulo, že stále dokrmuje lahvičkou – jeden z důležitých kroků, který je třeba při snaze o úspěšné rozkojení se změnit, pak není divu, že to nefunguje.

která si myslí, že práci udělám za ni – udělám abraka dabra, prodám jí kouzelný preparát a ona bude moct dál kojit po 3 hodinách a zbytek mít dítě v postýlce nebo půjčit tchýni na procházku.

Ale dokážu rozkojit každou ženu, která

kojit chce a jde do toho naplno celým srdcem, tělem i myslí

ví, že to nejsem já, kdo ji „rozkojí“, ale je to ona sama, jen na ní je ta zodpovědnost, jen ona má tu schopnost. To ona je tou Bohyní matkou. Já ji mohu na její cestě být oporou, podporou a odbornou rádkyní.

je trpělivá, nevzdává se při prvním nezdaru a ví, že úspěch někdy chvíli trvá, někdy déle, ale není nutné k němu nedojít

je ochotná následovat rady, pokud něčemu nerozumí, ptá se, pokud se jí nedaří, řekne si o podporu

hledá techniky, jak pracovat se stresem, pokud je toho na ni příliš, protože ví, že stres jí nepomůže

si uvědomuje důležitost kojení pro sebe a své miminko a ví, že tohle je součást jejich života

nenechá problémy dojít až na samý kraj, kdy už je nezvládá a ani nechce řešit

Dokážu rozkojit ženu, která DŮVĚŘUJE – sobě, miminku, mně, procesu, životu.

Probuď v sobě Bohyni.

Věříš, že můžeš kojit svoje děťátko?

Pokud ano, ale cítíš, že s tím potřebuješ pomoct, ozvi se mi. A také se přidej do fb skupinky Umění kojení – podpůrná skupinka

Již několik let se intenzívně věnuji kojení a laktačnímu poradenství, mou velkou vášní je poznávat zákonitosti, propojovat odborné znalosti a mateřskou intuici a díky tomu úspěšně pomáhám maminkám, aby mohly kojit své děti a cítily se přitom šťastně, spokojeně a vyrovnaně. Co Vám mohu nabídnout se podívejte zde . Jak jsem se k tomuto nádhernému poslání dostala, si přečtěte zde >> Kromě toho jsem také nadšená cestovatelka a profesí zooložka která vede Projekt Tarsius.

Získejte pravidelný přísun tipů a podpory ke kojení a péči o miminko

Zaregistrujte se a obdržíte je pravidelně přímo na Váš e-mail