JAK NA POHODOVÉ KOJENÍ

Čekáte miminko a hledáte přehledný, srozumitelný a ucelený návod, jak se připravit na kojení?

Miminko už máte a snažíte se zorientovat v záplavě mnohdy protichůdných rad o kojení?

Hledáte průvodce kojením od porodu až po odstavení?

Chcete se zodpovědně připravit na kojení, ale vlastně nevíte, kde začít...

Ze všech stran slyšíte různé informace a Vám se možná kojení nedaří podle Vašich představ a místo pohody zažíváte spíš chvíle trápení...

Mám pro Vás řešení.

Kojení svých synů jsem si opravdu užívala a to zejména díky tomu, že jsem věděla, jak kojení funguje a jakými zákonitostmi se řídí. Jako certifikovaná laktační poradkyně předávám své znalosti dál.

Chcete i Vy vědět Jak na pohodové kojení?

Zažijte ten nádherný pocit, jakým je držet své milované děťátko v náručí a moci ho nakojit s láskou a důvěrou, že děláte to nejlepší. Mateřské mléko je totiž tím nejcennějším, co mu můžete dát.

  • Možná jste teď v radostném očekávání nového člena rodiny a sháníte informace o kojení, abyste byla co nejlépe připravena.
  • Možná váháte, zda vůbec kojit, třeba jste slyšela takové informace, že si vlastně nejste jistá, jestli kojit chcete.
  • Možná byste moc ráda kojila, ale máte strach, že Vám to nepůjde, protože s prvním dítkem se to nezdařilo.
  • Možná už malé miminko máte a pátráte po informacích ohledně kojení, abyste se zorientovala v záplavě dostupných, mnohdy protichůdných informací.

Neztrácejte čas hledáním jednotlivých rad na internetu nebo v diskuzích, kde často nevíte, k jakému cíli povedou.

V tomto e-booku najdete všechny informace, které potřebujete pro pohodové kojení, a to přehledně, uceleně a na jednom místě. Nepředám Vám jen suché informace, ale vše vysvětlím tak, abyste Vy sama pochopila co, jak a hlavně proč se při kojení děje.

Díky tomu získáte větší sebedůvěru a budete vědět, jak reagovat na potřeby Vašeho děťátka s mnohem větším klidem.

Budete si tak naplno užívat jedinečného spojení s Vaším děťátkem, které právě kojení může poskytnout.

Věřím, že díky tomuto e-booku:

  • budete vědět, jak kojení probíhá, co jej ovlivňuje a co můžete Vy sama udělat proto, aby kojení hned od začátku probíhalo úspěšně, láskyplně a s důvěrou
  • získáte důvěru ve své schopnosti i moudrost miminka a poznáte základní principy, kterými se kojení řídí
  • budete schopna rozpoznat škodlivé rady a zákroky, se kterými byste se mohla setkat, a budete si umět svoje rozhodnutí ustát
  • se nebudete soustředit na problémy, které mohou nastat, ale budete vědět, jak si poradit či kam se obrátit o pomoc, bude-li třeba
  • si uvědomíte, že porodem to vše nekončí, ale naopak začíná, a je dobré mít informace o tom, jak průběh porodu ovlivňuje kojení a také, co dělat hned po porodu.
  • budete vědět, jak si poradit v různých obdobích kojení od porodu až po odstavení

S narozením mých synů jsem se vydala cestou kontaktního rodičovství, přirozeného porodu, kojení a nošení.

Jako certifikovaná laktační poradkyně pomáhám maminkám najít v sobě přirozenou sílu a umění rozvíjet vztah se svým děťátkem, k čemuž kojení ve velké míře pomáhá. Mou velkou vášní je poznávat zákonitosti, propojovat odborné znalosti a mateřskou intuici a díky tomu úspěšně pomáhám maminkám, aby mohly kojit své děti a cítily se přitom šťastně, spokojeně a vyrovnaně.

Jsem přesvědčena, že každá žena může úspěšně kojit, pokud ví, kam se obrátit o pomoc.

A úspěchy mých klientek mě v tom utvrzují.

Tento e-book Vám nyní nabízím za  499 Kč

Za tuto cenu pořídíte balení umělého mléka nebo 2 kojenecké láhve nebo sterilizátor či jakoukoliv spíše menší položku z výbavičky pro miminko. Na rozdíl od nich je toto investice, která už bude navždy.

 Věřím, že hodnota toho, že budete moct úspěšně kojit svoje děťátko, je pro Vás i miminko  mnohem větší.

V tomto e-booku Vám vysvětlím, proč je tak moc důležité miminko kojit a jak zajistit co nejpohodovější začátek kojení ihned po porodu.

Naučím Vás, jak laktace funguje, jak pečovat o prsa a také jakou nakoupit výbavičku ke kojení.

Provedu Vás různými situacemi v různém věku děťátka krůček po krůčku.

Díky tomu získáte větší mateřskou sebedůvěru a budete vědět, jak reagovat na potřeby Vašeho děťátka s mnohem větším klidem.

Navíc hodnotné DÁRKY pro Vás

Navíc Vám na cestu přidám ještě tento skvělý DÁREK

Jako bonus ode mě dostanete tuto brožurku, která obsahuje řešení nejčastějších problémů, které mohou při kojení nastat.  Brožuru dostanete zcela zdarma.

Tedy e-book + bonusovou brožuru

To vše získáte za cenu 499 Kč.

Možná si říkáte, že kojení nejprve vyzkoušíte a nebudete dopředu studovat žádnou literaturu či navštěvovat kurzy. Z vlastní zkušenosti i ze zkušenosti mých klientek vím, že je klíčové mít informace o hladkém průběhu kojení již před porodem. Jen tak se totiž můžete vyvarovat hlavních chyb, které se pak složitě napravují.

Nebo si možná říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ano, najdete. Ale jen v tomto e-booku je najdete na jednom místě, přehledně a jednoduše vysvětlené, na 120 stránkách textu. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohla věnovat něčemu mnohem užitečnějšímu, a budete si moct užívat spokojené kojení od samého začátku.

Tento e-book Vám bude cenným průvodcem od chvilek před porodem až po odstavení děťátka.

Pokud ještě váháte, přečtěte si doporučení čtenářek

Knihu „Jak na pohodové kojení“ jsem dostala šanci přečíst v pátém měsíci mého prvního těhotenství. Moc se mi líbí, že autorka dodává čtenářkám potřebné sebevědomí, text působí optimisticky a přitom poskytuje uceleně řadu velmi užitečných informací, které je dobré vědět před porodem. Stejně tak tipy pro porodní plán považuji za velmi užitečné a nutné vědět včas. Další výhodu vidím v tom, že kniha je psaná tak, že ji můžete otevřít na kterékoliv kapitole a začít číst bez nutnosti čtení předchozích kapitol. Vše důležité je totiž zopakováno. Mě osobně je také velmi sympatický osobní příběh autorky jako vědeckého pracovníka – zoologa. Zkušenosti nabyté s jinými savci lze jistě aplikovat i na člověka. Knihu si současně se mnou četl i můj manžel – doslova se mi vnutil, že ho to zajímá. Kniha je tedy psaná i čtivou formou pro muže.
Klára Vokáč Machalickámaminka v očekávání
Tohle je to správné čtení, které by se mělo dostat do rukou každé nastávající mamince, ale i každé mamince, která má ohledně kojení nějaké otázky, není si jistá, zda vše dělá správně nebo ji něco ohledně kojení trápí. Mému synovi bude rok a tak se ke mě tento skvost dostal poměrně pozdě, ale i tak jsem si v něm našla to své a utvrdila jsem se v tom, že jsem ohledně kojení dělala a dělám vše správně. A takové ujištění je pro nás maminky k nezaplacení! Z textu je cítit láska autorky nejen k dětem a samotnému kojení, ale i k práci samotné. Snaží se nám předat všechny své zkušenosti, které má podloženy léty praxe odborné ale i praxe jako maminky. To, že autorka sdílí se čtenářkami všechny své pozitivní ale i ty méně veselé zkušenosti, dodává této knize zvláštní náboj, který v ostatních podobných knihách chybí a to právě činí tento e-book zvláštním a zajímavým. Pokud Vás tedy příchod miminka teprve čeká nebo se z něj již radujete a máte ohledně kojení nejasnosti nebo s ním máte potíže, doporučuji Vám právě tento e-book. Nebudete litovat! 🙂 PS: Pokračujte v tom, co děláte, má to smysl! 😉
Karolína Spišákovámaminka ročního syna
Z celého e-booku je cítit láska a úcta, kterou Milada cítí k ženě, jejímu děťátku a vzájemnému porozumění. V e-booku Pohodové kojení jsem nalezla spoustu informací, o kterých jsem neměla ani tušení, které jsem se nikde jinde nedozvěděla a které se chystám praktikovat až bude miminko na světě. Líbí se mi jak lze komunikovat s miminkem, aby nám porozumělo a co víc, věřím tomu. Děkuji za možnost si tento e-book přečíst a věřím, že čtenářka, která bude hledat potřebné informace nebo odpovědi na své otázky je právě v tomto e-booku nalezne.
Vendula Pokornámaminka v očekávání
Čtu si tvoje knihy ted v čekárně. Je to nádhera. Přesvědčilo by mě to, kdybych byla maminka v očekávání. Pokrývá to snad všechny otázky spojené s poporodním obdobím.
Michaela SemeckáMaminka 4 kojených dětí

Ano, chci vědět JAK NA POHODOVÉ KOJENÍ

Už vím vše, co potřebuji a přeji si objednat e-book za cenu 499 Kč.