Objednávka

JAK NA POHODOVÉ KOJENÍ

  • ANO
    Objednávám e-book "Jak na pohodové kojení" za 499 Kč
  • ANO
    Překontrolovala jsem pečlivě údaje uvedené v objednávce.
  • ANO
    Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

Pokud ještě váháte, přečtěte si doporučení čtenářek

Knihu „Jak na pohodové kojení“ jsem dostala šanci přečíst v pátém měsíci mého prvního těhotenství. Moc se mi líbí, že autorka dodává čtenářkám potřebné sebevědomí, text působí optimisticky a přitom poskytuje uceleně řadu velmi užitečných informací, které je dobré vědět před porodem. Stejně tak tipy pro porodní plán považuji za velmi užitečné a nutné vědět včas. Další výhodu vidím v tom, že kniha je psaná tak, že ji můžete otevřít na kterékoliv kapitole a začít číst bez nutnosti čtení předchozích kapitol. Vše důležité je totiž zopakováno. Mě osobně je také velmi sympatický osobní příběh autorky jako vědeckého pracovníka – zoologa. Zkušenosti nabyté s jinými savci lze jistě aplikovat i na člověka. Knihu si současně se mnou četl i můj manžel – doslova se mi vnutil, že ho to zajímá. Kniha je tedy psaná i čtivou formou pro muže.
Klára Vokáč Machalickámaminka v očekávání
Tohle je to správné čtení, které by se mělo dostat do rukou každé nastávající mamince, ale i každé mamince, která má ohledně kojení nějaké otázky, není si jistá, zda vše dělá správně nebo ji něco ohledně kojení trápí. Mému synovi bude rok a tak se ke mě tento skvost dostal poměrně pozdě, ale i tak jsem si v něm našla to své a utvrdila jsem se v tom, že jsem ohledně kojení dělala a dělám vše správně. A takové ujištění je pro nás maminky k nezaplacení! Z textu je cítit láska autorky nejen k dětem a samotnému kojení, ale i k práci samotné. Snaží se nám předat všechny své zkušenosti, které má podloženy léty praxe odborné ale i praxe jako maminky. To, že autorka sdílí se čtenářkami všechny své pozitivní ale i ty méně veselé zkušenosti, dodává této knize zvláštní náboj, který v ostatních podobných knihách chybí a to právě činí tento e-book zvláštním a zajímavým. Pokud Vás tedy příchod miminka teprve čeká nebo se z něj již radujete a máte ohledně kojení nejasnosti nebo s ním máte potíže, doporučuji Vám právě tento e-book. Nebudete litovat! 🙂 PS: Pokračujte v tom, co děláte, má to smysl! 😉
Karolína Spišákovámaminka ročního syna
Z celého e-booku je cítit láska a úcta, kterou Milada cítí k ženě, jejímu děťátku a vzájemnému porozumění. V e-booku Pohodové kojení jsem nalezla spoustu informací, o kterých jsem neměla ani tušení, které jsem se nikde jinde nedozvěděla a které se chystám praktikovat až bude miminko na světě. Líbí se mi jak lze komunikovat s miminkem, aby nám porozumělo a co víc, věřím tomu. Děkuji za možnost si tento e-book přečíst a věřím, že čtenářka, která bude hledat potřebné informace nebo odpovědi na své otázky je právě v tomto e-booku nalezne.
Vendula Pokornámaminka v očekávání
Čtu si tvoje knihy ted v čekárně. Je to nádhera. Přesvědčilo by mě to, kdybych byla maminka v očekávání. Pokrývá to snad všechny otázky spojené s poporodním obdobím.
Michaela SemeckáMaminka 4 kojených dětí

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi nebo volejte na 776 179 210.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.