Milada Řeháková

etoložka a poradkyně, která Vás podpoří v kojení a láskyplné péči o miminko v souladu s jeho přirozenými potřebami

Znát a vnímat potřeby svého miminka, vědět jak postupovat, aby kojení bylo pohodové od samého začátku a mít tak spokojené a usměvavé miminko? Užívat si plně chvilky strávené (nejen) kojením bez stresu a pláče mnohdy na obou stranách?

Zní to skvěle, že?

  • Když přišel čas přivést na svět moje první děťátko, věděla jsem, že mateřská péče, která je založená na přirozenosti, vrozených instinktechpotřebách miminka, je ta nejlepší možná.
  • Zjistila jsem ale, že jenom mateřská intuice nestačí. Žijeme totiž ve světě, kde se na nás valí ze všech stran plno rad, doporučení a mnohdy protichůdných pokynů.
  • Ponořila jsem se proto do studia fungování kojení a také přirozených potřeb miminek a zjišťovala, jak je co nejlépe naplnit.
  • Jako etoložka mám znalosti biologie, fyziologie, fungování lidského těla a přirozeného chování. Strávila jsem mnoho let pozorováním opičích a poloopičích mláďat v přírodě a také životem v jiných kulturách daleké Asie.
  • Při péči o své dvě děti jsem se přesvědčila, že právě kombinace odborných znalostí fungování kojení i přirozených potřeb miminek je společně s vůlí naslouchat svému děťátku tou nejlepší zárukou pohodového a úspěšného kojení.
  • Své znalosti, zkušenosti a také umění napojit se na svou mateřskou intuici a svým dětičkám naslouchat předávám od té doby dál.  

Jako CERTIFIKOVANÁ LAKTAČNÍ PORADKYNĚ jsem pomohla již stovkám žen, aby mohly kojit svoje děti a cítily se přitom šťastně, spokojeně a vyrovnaně.

Těším se na vás !

RNDr. Milada Řeháková, Ph.D.

Vaše podpora v kojení a láskyplné péči o miminko v souladu s jeho přirozenými potřebami

Jak jsem se ze zooložky stala poradkyní v kojení a péči o miminko?