Ráda byste kojila své miminko, ale při každém přiložení trpíte bolestí a už nevíte kudy kam?

Kojíte, ale najednou Vás začalo kojení bolet a Vy nevíte, čím to je a hlavně co s tím?

Spousta žen vzdá kojení, protože je bolí a ony už nejsou schopny a nebo ochotny to snášet. Některé ženy věří, že bolest ke kojení patří a pokud vydrží, je to jen za cenu jejich velikého sebezapření.

Přála bych si, abyste se Vy nemusela s bolestí při kojení trápit a pokud se bolest objeví, měla po ruce návod, jak se jí efektivně a rychle zbavit. Pak si budete moct naplno užívat toho jedinečného spojení s Vaším děťátkem, které právě kojení může poskytnout.

Zažijte ten nádherný pocit, jakým je držet své milované děťátko v náručí a moci ho nakojit s plným vědomím toho, že si to oba dva naplno užíváte. Mateřské mléko je tím nejcennějším, co děťátku můžete dát.

Nedovolte, aby Vás bolest připravila o tyto krásné chvilky.

 

Kojení může pěkně potrápit a může také pořádně bolet. Sama to dobře vím. Vím ale také, jak rozeznat možné příčiny bolesti a jak se jich rychle a účinně zbavit.

Sestavila jsem pro Vás kompletní přehled, proč kojení může bolet, co to způsobuje a hlavně jaké je rychlé a účinné řešení.

V tomto e-booku Vám předám ucelený přehled možných příčin bolesti u kojení a také cenných rad, jak zařidit ABY KOJENÍ NEBOLELO.

Kojení tak bude od této chvíle okamžikem napojení a lásky, nikoliv stresu a trápení.

Věřím, že díky tomuto e-booku získáte:

  • informace o tom, jak pečovat o svá prsa a bradavky během kojení
  • přehled možných příčin u kojení
  • praktické návody jak bolest vyřešit a užívat si kojení
  • větší mateřskou sebedůvěru

Již několik let se intenzívně věnuji kojení a laktačnímu poradenství. S narozením mých synů jsem se vydala cestou kontaktního rodičovství, přirozeného porodu, kojení a nošení.

Jako certifikovaná laktační poradkyně pomáhám maminkám najít v sobě přirozenou sílu a umění rozvíjet vztah se svým děťátkem, k čemuž kojení ve velké míře pomáhá. Mou velkou vášní je poznávat zákonitosti, propojovat odborné znalosti a mateřskou intuici a díky tomu úspěšně pomáhám maminkám, aby mohly kojit své děti a cítily se přitom šťastně, spokojeně a vyrovnaně.

I když naše kojení bylo od samého počátku celkem bezproblémové, bolesti z různých příčin jsem si také užila své. Díky této osobní zkušenosti Vám teď mohu lépe poradit.

Jsem přesvědčena, že každá žena může úspěšně kojit, pokud ví, kam se obrátit o pomoc.

A úspěchy mých klientek mě v tom utvrzují.

Věřím, že hodnota toho, že budete moct bez bolesti a s radostí kojit svoje děťátko, je pro Vás i miminko mnohem větší. Je pro mě však důležité, aby se dostal k co největšímu počtu čtenářek.

Proto Vám tento e-book nabízím za pouhých  199

Díky informacím obsaženým v tomto e-booku se Vám podaří zjistit příčinu bolesti a také se jí zbavit. Představím Vám soubor 12 možných problémů a jejich řešení, které spolehlivě fungují.

Bolest se může objevit kdykoliv během kojení, problémy se mohou vracet a nebo vznikat jiné, proto je kniha přehledně členěna pro snadnější orientaci.

Díky tomuto e-booku budete vědět, jak se s případnými bolestivými příhodami během kojení vypořádat s větším klidem.

Najdete i návod, jak zajistit bezproblémové přisátí ihned po porodu včetně videonávodu.

A protože mi záleží na tom, aby kojení bylo pro Vás příjemné a netrápila jste se u něho, nabízím Vám tento e-book za cenu

199 Kč

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ano, najdete. Ale jen v tomto e-booku je najdete na jednom místě, přehledně a jednoduše vysvětlené včetně praktických rad, jak si od bolesti pomoci, na více než 50 stránkách textu. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohla věnovat něčemu mnohem užitečnějšímu, a budete si moct začít užívat spokojené kojení mnohem dříve. Navíc budete mít od této chvíle e-book vždy u sebe a budete z něj moct čerpat, kdykoliv budete potřebovat.

Abych Vás ještě více podpořila na Vaší cestě k bezbolestnému kojení, nabízím Vám 14 denní garanci vrácení peněz. Pokud s mým e-bookem nebudete spokojena, napište mi a já Vám bez otázek vrátím peníze.

Pokud ještě váháte, přečtěte si doporučení čtenářek

Dostala jsem šanci přečíst ebook Aby kojení nebolelo mezi prvními. Za tu šanci jsem moc ráda. Kojeni beru jako dar, spojeni matky s dítětem je ten nejkrásnější pocit. Jako prvorodicka jsem nevěděla,co mě čeká. Nikdy bych neřekla,jak silné pouto vznikne mezi mnou a mým synem,jsem vděčná,ze patřím mezi matky,které mohou kojit. Občas mívám bolesti prsou,když syn pije,proto jsem nevahala ani chvili a knihu si s chutí přečetla. Ponořila jsem se do čtení tak,ze jsem ji zvládla na jeden nádech. Je nádherně napsaná,uvědomila jsem si důležitost kojení. Pomohla mi,na co si dát pozor. Díky knize jsem se při kojení vic uvolnila,našla polohu,která vyhovuje mě i synovi. Ulevilo se mi,bolest ustoupila hned po první změně polohy a já si můžu v klidu užívat kojení i se šálkem čaje. Knihu můžu jen doporučit a to nejen maminkam,které maji pri kojeni problém,ale i těm,které rády čtou hezké knížky o propojení matky s dítětem. Tato je plná citu,ktery je vážně znat jiz po prvních řádcích. Děkuju za to.
Lucie Černovská
Kniha mi velmi rozšířila obzory v oblasti kojení a díky praktickým popisům jsem zjistila příčinu mé bolesti při kojení. V e-booku je mimo jiné popsána důležitost kojení a také významnost podpory matky při této činnosti. Mě mé okolí nepodpořilo a proto jsem ráda, že jsem měla tu čest přečíst si, jak je kojení pro maminku a miminko důležité a také to, že kojení má být pro obě strany příjemné. Kolikrát jsem si v bolestech při kojení řekla, že bych raději nekojila. Nyní jsem ráda, že vím, co mi může pomoci a za to děkuji.
Vladěna Kubísková
V knize jsem našla vše potřebné, co jsem hledala. Bylo mi zodpovězeno na všechny mé otázky a konečně jsem všemu porozuměla. Diky knize jsem pochopila a naučila se správně přikládat k prsu, byla jsem více v klidu, kojení přestalo bolet a syn se mi u prsa prestal vztekat. Mockrát děkuji za možnost si tuhle knihu přečíst, mohu ji jen doporučit a věřím, že v ní každá maminka najde to, co hledala.
Lenka Lipovská

Ano, přeji si

ABY KOJENÍ NEBOLELO

Už vím vše, co potřebuji a přeji si objednat e-book za cenu 199 Kč.