Objednávka

ABY KOJENÍ NEBOLELO

 • ANO
  Objednávám e-book "Aby kojení nebolelo" za 299 Kč
 • ANO
  Vím, že společně s e-bookem obdržím jako bonus dárkový poukaz na slevu v hodnotě 100Kč na osobní poradenství
 • ANO
  Překontrolovala jsem pečlivě údaje uvedené v objednávce.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že toto není e-book pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Služby laktačních poradkyň nyní proplácí většina zdravotních pojišťoven, informujte se u té své a můžete tak mít e-book a poradenství zcela ZDARMA.

Informace obsaené v e-booku jsou ověřené mnou i mými klientkami, ovšem pokud z nějakého důvodu nebudete s e-bookem spokojena, nabízím garanci vrácení peněz až do 14 dnů.

Pokud ještě váháte, přečtěte si doporučení čtenářek

Dostala jsem šanci přečíst ebook Aby kojení nebolelo mezi prvními. Za tu šanci jsem moc ráda. Kojeni beru jako dar, spojeni matky s dítětem je ten nejkrásnější pocit. Jako prvorodicka jsem nevěděla,co mě čeká. Nikdy bych neřekla,jak silné pouto vznikne mezi mnou a mým synem,jsem vděčná,ze patřím mezi matky,které mohou kojit. Občas mívám bolesti prsou,když syn pije,proto jsem nevahala ani chvili a knihu si s chutí přečetla. Ponořila jsem se do čtení tak,ze jsem ji zvládla na jeden nádech. Je nádherně napsaná,uvědomila jsem si důležitost kojení. Pomohla mi,na co si dát pozor. Díky knize jsem se při kojení vic uvolnila,našla polohu,která vyhovuje mě i synovi. Ulevilo se mi,bolest ustoupila hned po první změně polohy a já si můžu v klidu užívat kojení i se šálkem čaje. Knihu můžu jen doporučit a to nejen maminkam,které maji pri kojeni problém,ale i těm,které rády čtou hezké knížky o propojení matky s dítětem. Tato je plná citu,ktery je vážně znat jiz po prvních řádcích. Děkuju za to.
Lucie Černovská
Kniha mi velmi rozšířila obzory v oblasti kojení a díky praktickým popisům jsem zjistila příčinu mé bolesti při kojení. V e-booku je mimo jiné popsána důležitost kojení a také významnost podpory matky při této činnosti. Mě mé okolí nepodpořilo a proto jsem ráda, že jsem měla tu čest přečíst si, jak je kojení pro maminku a miminko důležité a také to, že kojení má být pro obě strany příjemné. Kolikrát jsem si v bolestech při kojení řekla, že bych raději nekojila. Nyní jsem ráda, že vím, co mi může pomoci a za to děkuji.
Vladěna Kubísková
V knize jsem našla vše potřebné, co jsem hledala. Bylo mi zodpovězeno na všechny mé otázky a konečně jsem všemu porozuměla. Diky knize jsem pochopila a naučila se správně přikládat k prsu, byla jsem více v klidu, kojení přestalo bolet a syn se mi u prsa přestal vztekat. Není to o tom, ze dítě musí přibírat podle tabulek a jíst každé 3 h, a to vím jen díky téhle knížce. Mého syna jsem před a po každém kojení vážila a byla z toho akorát zbytečně vystresovaná, budila ho na jídlo každé 3 h, teď už vím, že to byla právě ta největší hloupost, byla jsem nervózní já a pak i syn, proto se mi nedařilo stále normálně kojit. Mockrát děkuji za možnost si tuhle knihu přečíst, mohu ji jen doporučit a věřím, že v ní každá maminka najde to, co hledala.
Lenka Lipovská

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi nebo volejte na 776 179 210.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.