BLINKÁNÍ MIMNEK - REFLUX

  • Proč moje miminko blinká?
  • Přejídá se? Mám ho kojit méně?
  • Kdy ho mám znovu kojit?
  • Dá se s tím něco dělat?

Blinkání je u miminek poměrně častá záležitost, ale bohužel velmi nepříjemná záležitost. Vypadá děsivě a Vaše miminko se u toho často trápí.

RNDr. Milada Řeháková, Ph. D.

S blinkáním jsem si při péči o svoje dvě děti užila víc než dost. Blinkali oba dva synové a dlouho. Při péči o ně jsem vycházela hlavně z toho, že nejlepší možná péče je péče v souladu s jejich přirozenými potřebami, a také snažit se o to, aby byli co nejvíce spokojení.

Protože bych tyto tipy a triky ráda předala i Vám, vytvořila jsem pro Vás video:

JAK VYZRÁT NA BLINKÁNÍ / REFLUX

Ukážu Vám, jak eliminovat blinkání miminek, které je nepříjemné pro Vás, ale hlavně pro samotné děťátko. Jaká opatření jsou důležitá, a to jak při kojení či krmení, při odříhnutí, nošení, manipulaci i spaní, aby se Vašemu miminku ulevilo.

Toto video je součástí celého velkého online programu Spokojené bříško. Doporučuji zakoupit celý program, ale pokud chcete jen malou ochutnávku zaměřenou přímo a jen na blinkání, můžete video zakoupit samostatně.

 

Objednejte si VIDEO

 

za jedinečnou cenu nyní místo 200Kč jen 99 Kč

 

GARANCE SPOKOJENOSTI

Garantuji Vám, že pokud uplatníte do praxe všechny moje rady a postupy, tak Vaše děťátko bude mnohem spokojenější a budete si mnohem více užívat společné chvilky.