Objednávka

20+1 kroků jak podpořit laktaci a zvýšit tvorbu mléka již za 2 dny

  • ANO
    Objednávám e-book "20+1 kroků jak podpořit laktaci a zvýšit tvorbu mléka již za 2 dny".
  • ANO
    Překontrolovala jsem pečlivě údaje uvedené v objednávce.
  • ANO
    Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

Vřele doporučuji si zakoupit ještě individuální konzultaci se mnou, obzvlášť pokud už jste ve fázi, kdy nevíte co a jak, jste zoufalá a potřebujete co nejrychleji najít řešení i individuální podporu.

Konzultaci můžete jednoduše přidat níže ve formuláři.

Doporučení čtenářek

E-book je napsaný hodně výstižně a přehledně. Po jeho přečtení mohu konstatovat, že přináší uceleně nejklíčovější informace o laktaci pro budoucí maminky, propojuje další oblasti péče o miminko, bez kterých by kojení nemohlo být nikdy úspěšné, a v neposlední řadě obsahuje hodně cenných osobních zkušeností. Pro mě nejdůležitější je, že bortí všechny předsudky a obavy o nemožnosti kojit kvůli nedostatku mléka. Bojujte za své kojení a nevzdávejte to, ve výsledku se kojení stane několikaletým nádherným poutem mezi matkou a dítětem. Věřím tomu, že je reálné zlepšit produkci mléka už za 2 dny, za podmínek, které jsou v e-booku popsané. Já teď jen lituju, že nebyl už v roce 2006, protože takovéto povzbuzení bych tenkrát před svým prvním porodem byla potřebovala. E-book bych doporučila všem maminkám před porodem, ale i tatínkům, aby adekvátně maminku podpořili v poporodní péči, kdy potřebuje doma čas a klid na zvládnutí techniky kojení a na udržení kojení. Je to ideální e-publikace pod stromeček nebo k narozeninám. A u prvního miminka ještě maminkám doporučuji zbytečně netápat a netrápit se, a zavolat laktační poradkyni, je to na začátku dobrá investice. Pak se vše naučí a u dalších dětí už jsou kojící „profesionálky“.
Michaela SemeckáMaminka 4 kojených dětí
Jsem maminkou 4 dětí, které byly všechny kojené do věku 1,5 roku a vždy jsme si to obě strany moc užívaly. Začátky ale nebyly vždy snadné a nešlo všechno samo. Porod první dcery trval dlouho v nepříliš přátelských podmínkách jedné pražské porodnice s několika zbytečnými intervencemi (např. umělý oxytocin). Nakonec bylo vše v pořádku. Já jsem byla ale tak neskučně vyčerpaná, že jsem byla vděčná, že si miminko na jednu noc odnesli. S informacemi, které jsem tehdy měla, mi to nepřipadalo, jako špatný nápad. S kojením jsem pak bojovala téměř celé šestinedělí, ale podařilo se. Kojení dalších dvou dětí pak probíhalo hladce od samého počátku. Naše moudré tělo se skutečně dokáže velmi operativně přizpůsobit měnící se poptávce na krmení ze strany miminka a do 2 dnů připravit vše tak, jak je třeba. Další kojící potíže se paradoxně objevily po porodu čtvrtého děťátka, kdy se dcera ze začátku špatně nepřisávala a dobře nepřibírala. Proto bych e-book doporučila všem maminkám ještě před porodem prvního dítěte, vyvarují se tím zbytečných chyb z nevědomosti, jako jsem měla já sama v případě prvního porodu.
Martina ŠvecováMaminka 4 kojených dětí
E-book bych doporučila všem nastávajícím maminkám. Je skvělé mít informace ještě před tím, než nastoupíte do porodnice, kde dostanete rozporuplné informace. E-book podává ucelený názor na problematiku kojení i praktické rady. Oceňuji, že důležité informace najdete na jednom místě. Já sama jsem před prvním porodem jsem neměla téměř žádné informace. Bohužel jsem v porodnici dostala pokyny o vážení miminka a tříhodinových intervalech. Bála jsem se kojit častěji, aby údajně nebolelo miminko bříško. Bradavky jsem měla rozkousané a ještě několik týdnů jsem si léčila bolavé ragády. Kojení nám šlo pouze v poloze v leže, což bylo trochu náročné a později dost omezující. Věřím, že pokud dostanete dobré informace a podporu, vše může fungovat krásně samo a přirozeně i při prvním, druhém, třetím....porodu. A právě s tím Vám může tento e-book pomoci.
Michaela NěmcováMaminka 2 kojených dětí

Potřebujete pomoc s objednávkou?

Napište mi nebo volejte na 776 179 210.

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomohu.